Koncertidőpontok és helyszínek

Kedves Érdeklődők Smile!!!

Koncertjeink helyszíneit és időpontjait, valamint az események egyéb részleteit folyamatosan frissítjük, kukkantsatok be újra és újra az aktuális információkért és látogassátok meg Facebook oldalunkat is Wink!

 

2025.

Május 25. 17:00h: Gyula / Göndöcs-kert

2024.

Február 2. 10:30h: Halimba / Apacuka MINI Oviturné

Február 3. 18:00h: Martos (SK) Apacuka MINI

Február 6. 10:00h: Füzesabony / Apacuka MINI Oviturné

Február 7. 10:30h: Kiskunmajsa / Szent Gellért Katolikus óvoda / Apacuka MINI Oviturné

Február 8. 10:00h: Budapest / Kiskakas Óvoda / Apacuka MINI Oviturné

Február 9. 11:00h: Budapest / XVI. kerület Apacuka MINI Oviturné

Február 24. 16:00h: Székesfehérvár, Alba Regia Sportcsarnok

Február 29. 10:00h: Mélykút / Apacuka MINI oviturné

Március 9. 16:00h: Balassagyarmat, Mikszáth Kálmán Művelődési Központ

Március 10. 11:00h: Miskolc / Kocsonyafesztivál / Szent István téri színpad

Március 22. 17:00h: Szombathely, Fő tér

Március 24. 10:30h: Budapest, Ferencvárosi Művelődési Központ

Március 28. 10:00h: Csajág / Csajági Csicsergő Óvoda / Apacuka Mini Oviturné

Március 29. 11:00h: Jakabszállás / Bohémliget / Apacuka MINI koncert

Április 6. 10:30h: Tiszakécske, Arany János Művelődési Központ

Április 6. 16:00h: Szarvas, Cervinus Teátrum

Április 9. 10:00h: Budapest / Apacuka MINI Oviturné

Április 10. 10:00h: Szigetszentmiklós / Hajnalcsillag református óvoda / Apacuka MINI

Április 13. 10:30h: Oroszlány, Kölcsey Ferenc Művelődési Központ

Április 13. 16:00h: Pétfürdői Közösségi Ház

Április 14. 10:30h: Debrecen, VOKE

Április 18. 10:00h: Barcs / Apacuka Mini Oviturné

Április 19. 10:00h: Erdőbénye / Apacuka MINI Oviturné

Április 20. 15:00h: Csornai Tavaszi Piknik

Április 22. 10:00h: Nagytálya / Szivárvány óvoda / Apacuka MINI OVITURNÉ

Április 26. 09:30h: Hegyeshalom / Apacuka MINI OVITURNÉ

Április 29. 10:00h: Budapest / Apacuka MINI Oviturné / Zugló Tündérkert óvoda

Május 1. 10:45h: Kecskemét / Majális / Benkó Zoltán Szabadidőközpont

Május 1. 16:00h: Esztergom / Széchenyi tér

Május 4. 11:00h: Győr / Bécsi Kapu tér / Gyerekemelés

Május 4. 16:00h: Albertirsa / Móra Ferenc Művelődési Ház

Május 6. 10:00h: Budakalász / Apacuka MINI Oviturné

Május 8. 10:00h: Sárosd / Apacuka MINI Oviturné

Május 9. 09:45h: Törökszentmiklós / Bethlen Gábor Református Óvoda / Apacuka MINI Oviturné

Május 11. 10:00h: Nyíregyháza / Kossuth tér / Szelektív szombat!

Május 11. 17:00h: Délegyháza / Apacuka MINI

Május 12.: Nagymaros / Zártkörű rendezvény

Május 13. 10:00h: Zagyvaszántó / Apacuka MINI Ovikoncert

Május 14. 10:00h: Bokod / Apacuka MINI Oviturné

Május 15. 10:00h: Tomajmonostora / Apacuka MINI Oviturné

Május 16. 10:00h: Újpest, Királykerti Tagóvoda / Apacuka MINI oviturné

Május 17. 10:30h: Tevel / Apacuka MINI Oviturné

Május 18. 10:00h: Gyömrő / Ifj. Pál Mihály park (központi park)

Május 19. 17:30h: Veszprém / GyereKert 2024

Május 20. 16:00h: Villány / Diófás tér

Május 21. 10:00h: Diósd / Apacuka MINI Oviturné

Május 22. 10:00h: Szirmabesenyő / Apacuka MINI Oviturné

Május 23. 10:30h: Mezőörs / Talentum Óvoda / Apacuka MINI Oviturné

Május 24. 10:00h: Vác / Apacuka MINI Oviturné

Május 24. 16:00h: Velence / Meseliget óvoda / Apacuka MINI oviturné

Május 25. 11:30h: Budapest / Vasúttörténeti park

Május 25. 14:30h: Szentendre / Duna-korzó eleje

Május 25. 18:00h: Vecsés, XII. Bálint Ágnes Mesefesztivál

Május 26. 11:00h: Nyergesújfalu / Ady Endre Művelődési Központ, Városi Gyereknap

Május 26. 17:00h: Budapest / Erzsébetligeti színház / Kertvárosi Gyereknap

Május 29. 10:00h: Iváncsa / Apacuka MINI Oviturné

Május 29. 16:00h: Óbudai Almáskert óvoda / Apacuka MINI oviturné

Május 30. 10:00h: Szabadegyháza / Apacuka MINI Oviturné

Május 31. 10:00h: Lakitelek / Apacuka MINI Oviturné

Június 1. 11:00h: Szada

Június 1. 16:30h: Hajdúböszörmény / Bocskai tér / Városi Gyereknap

Június 2. 11:00h: Veszprém, zártkörű rendezvény

Június 2. 18:00h: Pilisszentkereszt / Emlékpark/ Gyereknap

Június 4. 10:00h: Szekszárd / Apacuka MINI Oviturné

Június 5. 10:00h: Csepel / Jupiter óvoda / Apacuka MINI Oviturné

Június 6. 16:00h: Budapest / Terézváros Napja / Hunyadi tér, Zenepavilon

Június 7. 10:00h: Budapest / Gazdagrét, Apacuka MINI oviturné, Szivárvány óvoda

Június 8. 10:30h: Cegléd / Hobbi Áruház

Június 8. 16:00h: Pesterzsébet

Június 10. 11:05h: Székesfehérvár / Apacuka MINI Oviturné

Június 11. 10:30h: Tarhos / Apacuka MINI Oviturné

Június 15. 10:30h: Eger / Szépasszonyvölgy, Szabadtéri színpad

Június 15. 15:00h: Mátranovák / Falunap

Június 16. 11:00h: Alsónémedi / Zártkörű rendezvény

Június 16. 15:00h: Tahitótfalu

Június 22. 16:00h: Csesznek / Falunap

Június 23. 11:00h: Kisújszállás / Süsü Családi Fesztivál

Június 23. 16:30h: Budapest / Gyereksziget

Június 28. 18:00h: Felsőőrs / Vass pincészet / Apacuka MINI Exkluzív koncert

Június 29. 16:00h: opciós tata

Június 30. 10:00h: Balatonszemes

Július 1. 20:30h: Hévíz Hotel Európa Fit / Apacuka MINI koncert

Július 11.: Egerszalók / Thermal Park Hotel

Július 19. 18:00h: Velence / Drótszamár kemping

Július 21. 10:00h: Balatonfüred

Augusztus 17.: Kismaros / Zártkörű rendezvény

Augusztus 18. 16:00h: Sopronkövesd / Gasztropiknik / Homokluk szabadtéri színpad

Augusztus 19. 16:00h: Pécs / Rózsakert / III. Kovász Fesztivál

Augusztus 20. 17:00h: Monor

Augusztus 24. 11:00h: Harkány

Augusztus 29. 18:00h: Fülek (SK) / VÁRLAK Fesztivál

Augusztus 30. 15:00h: Esztergom / zártkörű rendezvény

Augusztus 31. 15:30h: Tamási / XX. COOP Nap

Szeptember 7. 10:30h: Százhalombatta

Szeptember 7. 16:30h: Écs / Falunap

Szeptember 10. 10:00h: Budapest / Apacuka MINI Oviturné

Szeptember 14. 10:30h: Bábolna / XXV. Kukorica Fesztivál

Szeptember 14. 16:00h: Zalaegerszeg

Szeptember 15. 17:00h: Újpesti Borvíkend

Szeptember 21. 10:30h: Maglód

Szeptember 22. 10:30h: Dunaújváros / Rózsa mozi

Szeptember 28. 11:00h: Budapest / XVIII. Rózsa Művelődési Ház

Október 4. 17:00h: Gyöngyössolymos / Helyieknek zártkörű Apacuka MINI koncert

Október 5. 15:00h: Királyrév (SK)

Október 17. 10:00h: Nagyatád / Apacuka MINI / Oviturné

Október 19. 16:00h: Debrecen, VOKE

November 10. 10:30h: Vác / Madách Imre Művelődési Központ

November 30. 11:00h: Budapest / Csili Művelődési Központ / Mikulásváró koncert

December 1. 15:00h: Szombathely / Zártkörű rendezvény

December 5. 16:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 8. 11:00h: Szolnok / Aba-Novák Agóra Kulturális Központ

2023.

Január 2. 20:00h: Velence Resort & SPA / Apacuka MINI / zártkörű fellépés a szállóvendégek részére

Január 22. 11:00h: Nagykálló / Óbester étterem / Apacuka Mini

Február 19. 11:00h: Gyula / Apacuka MINI / Román Gimnázium, Líceum tér 2.

Február 20. 10:00h: Maglód / Apacuka MINI ovibuli

Február 24. 10:30h: Sümeg / Apacuka Mini ovibuli

Március 4. 16:00h: Székesfehérvár, Alba Regia Sportcentrum

Március 10. 10:00h: Vizslás / Apacuka MINI ovi-turné

Március 11. 10:30h: Mezőkövesdi Művelődési Ház

Március 11. 16:00h: Debrecen / VOKE

Március 12. 16:00h: Budapest / Kampínó színház

Március 17. 17:00h: Ajka / Apacuka MINI / Kristály Hotel

Március 18. 11:00h: CE Plaza Hotel Siófok Apacuka MINI

Március 18. 16:00h: Kartal / Apacuka Mini

Március 23. 10:00h: Vasad / Apacuka Mini oviturné

Március 26. 10:30h: Szeged / Belvárosi Mozi

Március 26. 16:00h: Szentesi Művelődési Központ

Április 1. 17:00h: Szombathely / Fő tér / Húsvéti vásár

Április 6. 10:30h: Iklad / Apacuka MINI oviturné

Április 7. 11:00h: Jakabszállás / Apacuka MINI

Április 7. 19:00h: Siófok / Azúr Hotel / Apacuka MINI

Április 8. 17:00h: Budapest / Mogyoródi út / Húsvéti sokadalom

Április 14. 10:00h: Barcs / Apacuka MINI oviturné

Április 15. 10:30h: Csepeli Munkásotthon

Április 15. 16:00h: Pilisvörösvár, Friedrich Schiller Gimnázium Nagyterem (új helyszín)

Április 16. 16:00h: Tamási, Városi Művelődési Központ

Április 21. 10:30h: Gödöllő / Zöld óvoda /Apacuka Mini oviturné

Április 21. 16:30h: Budapest / Ákombákom óvoda Apacuka MINI oviturné

Április 29. 16:00h: Tárnok / Majális

Április 30. 10:30h: Szentendre / Jótékonysági Apacuka Mini koncert Kittiért

Április 30. 17:00h: Győr, Marcalváros, Cirkusz tér

Május 1. 10:00h: Budapest, XVII. Ker. RÁKOSMENTI MAJÁLIS

Május 4. 09:30h: Pesterzsébet / Apacuka MINI oviturné

Május 7. 17:30h: Budapest / Szabadság tér, Európa nap / Pódium Színpad

Május 11. 10:00h: Dunakeszi / Gyöngyszem óvoda / Apacuka MINI oviturné

Május 12. 10:30h: Mórahalom / Apacuka MINI oviturné

Május 13. 10:45h: Budapest / Zártkörű rendezvény

Május 13. 16:30h: Pécs E78

Május 17. 10:30h: Perkáta / Apacuka MINI oviturné

Május 18. 10:30h: Nógrád / Angyalvár óvoda / Apacuka Mini oviturné

Május 19. 10:30h: Monor / Tesz-Vesz óvoda / Apacuka MINI oviturné

Május 19. 16:30h: Szigethalom / Piros óvoda / Apacuka Mini oviturné

Május 20. 11:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

Május 20. 17:00h: Veszprém / GyereKert

Május 21. 15:30h: Bicske / 40. Bicskei Napok kulturális rendezvénysorozat

Május 23. 16:00h: Pázmándi Pitypang Óvoda és Bölcsőde / Apacuka Mini ovibuli

Május 24. 10:00h: Budapest / Tündérkert / Apacuka Mini ovikoncert

Május 24. 16:00h: Dunakeszi / Aranyalma óvoda Apacuka MINI ovibuli

Május 25. 13:00h: Budapest / II. Kerület / Apacuka Mini oviturné

Május 26. 10:00h: Budapest, Gazdagréti Szivárvány óvoda / Apacuka MINI oviturné

Május 27. 11:00h: Budapest / Vasúttörténeti Park / dm Gyereknap

Május 27. 17:00h: Komárom / Csillagerőd, Gyereknapi Invázió

Május 28. 11:00h: Kiskunhalas / Halasi Városi Gyermeknap (Csetényi Élménypark)

Május 28. 16:00h: Újpest, Régi idők gyereknapja & I. Újpesti oldtimer találkozó

Május 30. 10:00h: Bakonycsernye / Apacuka Mini ovibuli

Május 30. 13:30h: Bakonyszombathely / Apacuka MINI oviturné

Május 31. 10:00h: Maklár / Apacuka MINI oviturné

Június 1. 10:00h: Ladánybene / Apacuka Mini oviturné

Június 2. 10:00h: ZIRC / Apacuka MINI ovikoncert

Június 2. 13:00h: Bakonynána / Apacuka Mini oviturné

Június 3. 16:00h: Vízkelet (SK) / Sportpálya

Június 4. 11:00h: Nagykovácsi / Kastélypark

Június 4. 17:10h: Szolnok / Palacsintafesztivál

Június 5. 10:00h: Bp. Zugló / Tündérkert óvoda / Apacuka Mini

Június 6. 17:00h: Csepel / Apacuka Mini oviturné

Június 8. 10:00h: Budapest / Bornemisza óvoda Apacuka Mini oviturné

Június 9. 10:00h: Pestszentimre / Apacuka MINI oviturné

Június 10. 16:00h: Hatvan, Rendezvényház

Június 11. 11:30h: Domony / Zártkörű rendezvény

Június 13. 10:30h: Törökszentmiklós / Apacuka MINI oviturné

Június 14. 10:00h: Kőszeg / Meseváros, Újvárosi tagóvoda / Apacuka MINI oviturné

Június 17. 16:00h: Fót / Somlyói Feszt

Június 18. 17:00h: Budapest / GYEREKSZIGET

Június 24. 10:00h: Óbuda / Fő tér

Június 24. 15:00h: Monorierdő Kemping / Falunap

Július 2. 17:00h: Gyergyószentmiklós

Július 5. 17:30h: Révkomárom / Tiszti Pavilon (SK)

Július 7. 18:00h: Dunaföldvár

Július 8. 14:30h: Baracska / Falunap, Sportpálya

Július 9. 18:00h: Zamárdi, Kertmozi

Július 29. 10:00h: Balatonszemes, Ancsika Kertmozi

Július 29. 16:30h: Litér / Mogyorósi Napok

Augusztus 12. 16:30h: FAMILY FESTIVAL 2. / Somorja / Szlovákia, Pomlé Park

Augusztus 13. 16:00h: Lövő, Falunap

Augusztus 19. 16:00h: Békés, 25. Madzagfalvi Napok

Augusztus 20. 16:00h: Mosonmagyaróvár

Augusztus 27. 10:00h: Budapest XIII. Utcabál

Szeptember 2. 13:30h: Pétfürdő / Zártkörű rendezvény

Szeptember 3. 10:30h: Budapest / Bókay kert

Szeptember 3. 15:30h: PÉCELFESZT

Szeptember 4. 10:00h: Úri / Napsugár óvoda / Apacuka MINI oviturné

Szeptember 8. 10:00h: Budapest / Apacuka MINI Oviturné

Szeptember 9. 17:10h: Tokod / Szüreti felvonulás és Falunap

Szeptember 10. 17:00h: Noszlop / Falunap és Búcsú

Szeptember 15. 16:00h: Szekszárd / Szüreti napok / TARR stand - Közönségtalálkozó!

Szeptember 17. 10:30h: Felsőtárkány / III. Felsőtárkányi Borünnep

Szeptember 21. 10:30h: Hajdúböszörmény / Apacuka MINI oviturné

Szeptember 22. 10:00h: Budapest 3. Kerület / Apacuka MINI

Szeptember 23. 10:30h: Budapest Kőbánya / KÖSZI

Szeptember 24. 11:00h: Miskolci Piknik, Szent István téri Színpad

Szeptember 30.: Zártkörű rendezvény

Október 1.: Zártkörű rendezvény

Október 5. 10:30h: Budapest / Virág Árok óvoda / Apacuka MINI ovibuli

Október 7. 10:30h: Nagykőrös, Arany János Kulturális Központ

Október 7. 16:00h: Kisújszállás, Vigadó Kulturális Központ

Október 8. 17:00h: Siófok / X. Halfesztivál

Október 13. 10:00h: Szentmártonkáta / Apacuka MINI Oviturné

Október 14. 16:00h: Debrecen / VOKE Egyetértés Művelődési Központja

Október 15.: Zártkörű rendezvény

Október 21. 10:30h: Zalaegerszeg / Keresztury VMK

Október 21. 16:00h: Nagykanizsa / Hevesi Sándor MK

Október 22.: Zártkörű rendezvény

Október 26. 10:00h: Dunakeszi / Mamaleó / Apacuka MINI

Október 29. 10:30h: Kecel, Városi Könyvtár és Művelődési Ház

Október 30. 17:00h: Sopron / Fagus hotel / Apacuka MINI

November 2. 16:00h: Siófok / CE Plaza Hotel / Apacuka MINI

November 2. 19:00h: Siófok / Azúr Hotel / Apacuka MINI

November 4. 10:30h: Gyöngyös, Mátra Művelődési Központ

November 4. 16:00h: Nyíregyháza, Váci Mihály Kulturális Központ

November 5. 10:30h: Újpesti Kulturális Központ, Ifjúsági Ház

November 11. 10:30h: Dombóvári Művelődési Ház

November 11. 16:00h: Baja - Városi Színházterem

November 17. 10:15h: Makád / Apacuka MINI Oviturné

November 18. 11:00h: Nagyvárad (RO), PKE díszterem

November 19. 10:30h: Biatorbágy, Juhász Ferenc Művelődési Központ

November 24. 17:00h: Budapest / PannKa Közösségi tér / Apacuka MINI

November 26.: Zártkörű rendezvény

November 27. 10:00h: Budaörs / Apacuka MINI / szülinapi ovibuli

December 1. 17:00h: Budapest / Apacuka MINI Zártkörű rendezvény

December 2. 11:00h: Solymár, Hofstädt Áruház (teltház!)

December 3. 11:00h: Dunakeszi Városi Mikulás I. TELTHÁZ

December 3. 15:00h: Dunakeszi Városi Mikulás II. TELTHÁZ

December 4. 10:00h: Budapest / Apacuka MINI Oviturné

December 5. 17:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 6.: Zártkörű rendezvény

December 7. 09:30h: Tápiószecső / Apacuka MINI Oviturné

December 8. 16:30h: Budapest / Zártkörű Apacuka MINI koncert

December 9. 11:00h: Budapest / XVIII. Rózsa Művelődési Ház / Adventi koncert TELTHÁZ

December 9. 15:00h: Felcsút, Vál-völgyi kisvasút

December 10. 10:30h: Budapest / KLAUZÁL HÁZ / Adventi koncert / TELTHÁZ

December 13. 10:00h: Nádudvar / Apacuka MINI oviturné

December 16. 11:00h: Gödöllői Királyi Kastély Lovarda / XXII. Adventi Kastélynapok

December 16. 16:00h: Eger / Felsővárosi Advent

December 17.: Zártkörű rendezvény

December 18. 10:00h: Törökszentmiklós / Nyitnikék ovi / Apacuka MINI Oviturné

2022.

Február 26. 10:30h: Kiskőrős, Farsangi mulatság, Petőfi Sándor Művelődési Központ

Március 12. 10:30h: Gyömrő

Március 20. 16:00h: Debrecen, VOKE Egyetértés Művelődési Központja

Április 2. 11:00h: Székesfehérvár, Civil Központ, 11:00

Április 2. 16:00h: Székesfehérvár, Civil Központ 16:00

Április 10. 10:30h: Nagykátai Városi Könyvtár és Művelődési Központ

Április 16. 10:30h: Szentendre, Hamvas Béla PMK

Április 17. 11:00h: Leányvár / Húsvétoló

Április 17. 16:00h: Kecskeméti Vadaskert

Április 30. 11:00h: Hajdúsámson, Városi Könyvtár

Április 30. 17:00h: Ebes / Zártkörű rendezvény

Május 1. 11:00h: Mosonmagyaróvár, Városi majális

Május 7. 16:00h: Dunakeszi, Egészségnap

Május 8. 10:00h: Óbuda napja 2022

Május 8. 16:30h: Veszprém, Színházkert

Május 19. 10:30h: Dunaföldvár, zártkörű rendezvény

Május 21. 13:00h: Szolnok palacsintafesztivál / Csintalan kölyökszínpad

Május 21. 18:00h: Gyula / Hotel Erkel

Május 22. 17:00h: Budapest Feszt / Mogyoródi út 130.

Május 28. 11:00h: Szigethalmi Placc

Május 28. 17:00h: Paks Gyereknap

Május 29. 11:00h: Jászberény, Gyermeknapi vigasságok

Május 29. 16:30h: Dunavecse Gyereknap

Június 5. 11:30h: Ecser / Zártkörű rendezvény

Június 11. 11:00h: Vasadi Falunap

Június 11. 16:00h: Újhartyán

Június 12. 11:00h: Csömör / Hősök tere

Június 12. 16:30h: Budapest, Generali Gyereksziget

Június 25. 11:00h: Kőrösi Möggy Fesztivál, Nagykőrös

Június 25. 19:00h: Taksony, Juniális Gyermeknap

Július 3. 18:00h: Keszthely

Július 9. 10:30h: VII. Hegyeshalmi Bor és Falunap

Július 9. 16:00h: Balatonvilágos / Falunap

Július 10. 18:00h: X. Bálint Ágnes Mesefesztivál, Mazsola nagyszínpad, Vecsés

Július 15. 17:00h: Egerszalók / Thermal Park Hotel

Július 23. 10:00h: Váci Világi Vigalom

Július 23. 16:00h: Hatvan / Grassalkovich Művelődési Ház, Jam Garden

Július 24. 17:00h: Balmazújváros, Veres Péter Kulturális Központ

Július 28. 19:00h: Királyrév / Sk, RévFeszt

Július 31. 10:30h: Balatonszemes

Július 31. 18:00h: Balatonalmádi

Augusztus 6. 11:00h: Balatonfűzfő / Gombócfesztivál

Augusztus 6. 16:00h: XXI. Eplényi Vigasságok

Augusztus 19. 16:15h: Újfehértó, Szent István Napi Sokadalom

Augusztus 20. 16:00h: Tárnok, Szent István napi szabadtéri programok

Augusztus 21. 10:00h: XII. Mórikum Kultúr-Fröccs-Fesztivál, Mór

Augusztus 21. 16:00h: Magyarkanizsa / Szerbia / Szent István nap és Újkenyér ünnep

Augusztus 27. 17:00h: Berente / Vakációzáró Gyermeknap

Augusztus 28. 15:30h: Komárom / Komálom Gyerkőcfesztivál / Észak-Komárom, Anglia Park

Szeptember 3. 16:30h: XXXVII. Várpalotai Napok

Szeptember 10. 11:00h: Dunapataj / Pataji Ősz 2022

Szeptember 10. 16:30h: Gödöllő / Belvárosi napok / Alsópark, Világfa

Szeptember 17. 11:00h: Budapest, Erzsébetligeti Színház, Kertvárosi vigasságok

Szeptember 17. 17:00h: Budajenő / Szüret és Borünnep

Szeptember 24. 11:30h: XV. Geresdlaki Gőzgombóc Fesztivál

Szeptember 30. 17:00h: Nyírbátor / 32. Szüreti felvonulás

Október 1. 16:00h: Debrecen, VOKE

Október 2. 15:00h: 34. Villányi Vörösbor Fesztivál

Október 8. 16:00h: Siófok / Halfesztivál

Október 9. 10:00h: Békéscsaba / Csaba Center

Október 9. 16:00h: Dunaharaszti, József Attila Művelődési Központ

Október 21. 17:00h: Zuglói Civil Ház, jótékonysági koncert - Shunt-ös Életek Alapítvány

Október 22. 17:00h: Bátonyterenye / TÖK jó délután!

Október 23. 10:30h: Érd / Finta Rendezvényház

November 5. 17:00h: Siófok / Hotel Azúr, Apacuka Mini

November 6. 16:00h: Bonyhád, Vörösmarty Mihály Művelődési Központ

November 12. 16:00h: Eger, Bartakovics Béla Közösségi Ház

November 13. 10:30h: Budapest, Klauzál Ház

November 19. 16:00h: Veresegyház, Váci Mihály Művelődési Központ

November 27. 10:30h: Budapest / La Vida Duna Rendezvényház / Apacuka Mini jótékonysági koncert

December 3. 16:00h: Törökszentmiklós, Ipolyi Művelődési Közont

December 4. 11:00h: Budapest, Magyar Vasúttörténeti Park

December 4. 15:00h: Budapest, Magyar Vasúttörténeti Park

December 5. 17:00h: Pesterzsébet, Kosuti

December 6. 18:00h: Mór, Wekerle Sándor Szabadidő Központ

December 11. 16:00h: Nagyvárad, PKE díszterem

December 18. 10:00h: Szolnok, Aba-Novák Agóra Kulturális Központ

December 31. 16:00h: Pécs / Kölyökszilveszter

2021.

Március 27. 10:30h: Soroksár (Új időpont: Június 5.)

Május 7. 10:00h: Abony, Sportcsarnok / Elmarad

Május 22. 11:00h: Veszprém / Hangvilla Elmarad

Május 29. 11:00h: Nagykőrös Városi Gyermeknap / Elmarad

Május 29. 13:00h: Budapest, Bókay kert / Elmarad

Május 29. 18:00h: Fonyódi Gyereknap

Május 30. 16:30h: Balatonvilágos Gyereknap

Június 5. 10:30h: Soroksár, Fedák Sári Színház

Június 12. 11:00h: Balatonakarattya, zártkörű rendezvény

Június 14. 10:00h: Szelevény, zártkörű rendezvény

Június 26. 17:00h: Győr, Molnár Vid Bertalan Szabadidőközpont

Június 27. 18:30h: Rácalmás / Jankovich-kúria előtt

Június 28. 18:30h: Balatonfüred, Balaton Szabadidő Központ

Július 2. 18:00h: Rimaszombat - JúliusFeszt / Szlovákia

Július 10. 16:30h: Vaskeresztes, VII. Pinka-völgyi Halas Nap

Július 16. 16:30h: Egerszalók, Thermal Park Hotel / Apacuka MINI koncert

Július 17. 20:00h: Eplény / XXVIII. Eplényi Gyermeknap / Veszprémi utca 64.

Július 18. 16:00h: Szolnok, Palacsintafesztivál

Július 25. 18:30h: Csantavér / Szerbia ELMARAD

Július 30. 17:00h: Pesterzsébeti nyár / Kossuth Lajos tér 1. (Városháza előtti tér)

Július 31. 10:00h: Balatonszemes

Július 31. 18:00h: Balatonalmádi

Augusztus 7. 11:00h: Villánykövesd, Ördögkatlan fesztivál, Teleki liget

Augusztus 14. 15:00h: Öcsöd

Augusztus 15. 10:00h: Mezőtúr / Túri vásár

Augusztus 19. 19:00h: Jászfényszaru, Rimóczi kastély, Pagoda

Augusztus 20. 16:00h: Mosonmagyaróvár / Szent István Napok

Augusztus 21. 17:00h: Sülysápi Városnap

Augusztus 22.: Magyarkanizsa / Szerbia / ELMARAD

Augusztus 22. 17:00h: Siófok, Hotel Azúr, APACUKA MINI koncert

Augusztus 28. 10:00h: Budapest, TE!rézvárosi Fesztivál az Andrássy úton

Augusztus 28. 13:30h: Budapest, zártkörű rendezvény

Augusztus 29. 11:00h: Baracska, Családi Nap

Augusztus 29. 18:00h: Pécs, Szamárfül Családi Fesztivál

Szeptember 4. 10:30h: Bugyi, Krumplifesztivál

Szeptember 4. 15:30h: Ferencvárosi Lakótelepi Mulatság

Szeptember 5. 10:30h: Budapest, SeptemberFest18 (Bókay-kert)

Szeptember 5. 16:00h: Debrecen, VOKE Egyetértés Művelődési Központja

Szeptember 11. 14:00h: Kunszentmiklós, XXIV. Szentmiklósi Napok

Szeptember 12. 11:00h: Veszprém, Hangvilla

Szeptember 12. 17:00h: Újpesti Borvíkend

Szeptember 18. 15:30h: Jánossomorjai Városnapok

Szeptember 19. 15:30h: Debrecen, Zamat fesztivál

Szeptember 25. 11:30h: Geresdlak, Gőzgombóc fesztivál

Szeptember 26. 16:00h: Zalaegerszeg, Egervári Várkastély

Október 2. 17:00h: Budapest, Tök jó fesztivál ☀️

Október 9. 10:30h: Tata, Magyary Zoltán Művelődési Központ

Október 9. 16:00h: Dorog, József Attila Művelődési Ház

Október 16. 17:00h: Szada

Október 17. 11:00h: Budapest, Klauzál ház

Október 31. 18:30h: Vecsés / Halloween parti!

November 13. 15:00h: Szekszárd / Márton-napi vigadalom

December 3. 17:00h: Gyula, Hunguest Hotel Erkel

December 4. 16:30h: Kistarcsa, Mindenki Karácsonya

December 5. 11:00h: Dunakeszi VOKE / Dunakeszi óvodások, kisiskolások részére zártkörű rendezvény

December 5. 15:00h: Dunakeszi VOKE / Dunakeszi óvodások, kisiskolások részére zártkörű rendezvény

December 11. 16:00h: Advent Rákosmentén

December 12. 16:45h: Fóti Advent

December 17. 11:00h: Mikulásgyár

December 18. 10:30h: Dunaújváros, Kultik Mozi, Adventi koncert

December 19. 16:00h: Advent Dél-Komáromban

December 23. 17:00h: Kalocsai Színház, KORONAkarácsony

2020.

Január 22. 11:00h: Jótékonysági koncert, Zuglói Gyengénlátók Iskolája, zártkörű rendezvény

Január 25. 10:30h: Maglódi Művelődés Háza (MagHáz) TELTHÁZ!

Január 26. 11:00h: Debrecen, Vasutas Egyetértés Művelődési Központ TELTHÁZ!

Február 5. 10:00h: Mór, zártkörű rendezvény

Február 9. 10:00h: Budapest, Minimax hajó, Apacuka Mini farsangi buli

Február 12. 11:00h: Jászjákóhalma, zártkörű rendezvény

Február 13. 14:00h: Debrecen, zártkörű rendezvény

Február 20. 16:00h: Barcs, zártkörű rendezvény

Február 22. 16:00h: Komárom / Szlovákia

Március 1. 10:30h: Tinódi Ház - Dombóvári Művelődési Ház

Március 7. 16:00h: Gyöngyös, Mátra Művelődési Központ

Március 8. 10:30h: Győr, Csokoládé és Édességfesztivál

Március 21. 12:00h: Soroksár, Táncsics Mihály Művelődési Ház [December 13-án 10:30-kor kerül megrendezésre]
(Új időpont: 2020. december 13. 10.30h, a megváltott jegyek továbbra is érvényesek!)

Március 21. 16:00h: Kőbánya, KöSzi [Október 17-én 16.00-kor kerül megrendezésre]
(Új időpont: 2020. október 17. 16.00h, a megváltott jegyek továbbra is érvényesek!)

Március 22. 10:30h: Budapest, Újpesti Ifjúsági Ház [Október 11-én, vasárnap 10:30-kor kerül megrendezésre]
(Új időpont: 2020. október 11. 10.30h, a megváltott jegyek továbbra is érvényesek!)

Március 25. 11:30h: Mosonmagyaróvár, Flesch Központ [KESŐBB KERÜL MEGRENDEZÉSRE]
(Új időpont hamarosan...)

Március 25. 14:00h: Mosonmagyaróvár, Flesch Központ [KESŐBB KERÜL MEGRENDEZÉSRE]
(Új időpont hamarosan...)

Március 29. 11:00h: Veszprém, Hangvilla Nagyterem [December 12-én 11:00-kor kerül megrendezésre]
(Új időpont: 2020. december 12. 11.00h, a megváltott jegyek továbbra is érvényesek!)

Április 5. 10:30h: Tolnai Kulturális Központ [Október 4-én 10:30-kor kerül megrendezésre]
(Új időpont: 2020. május 17. 10.30h, a megváltott jegyek továbbra is érvényesek!)

Április 5. 16:00h: Baja, Városi Színházterem [Október 4-én 16:00-kor kerül megrendezésre]
(Új időpont: 2020. május 17. 16.00h, a megváltott jegyek továbbra is érvényesek!)

Április 12. 11:00h: Budapest, Várkert Bazár [KESŐBB KERÜL MEGRENDEZÉSRE]
(Új időpont hamarosan...)

Április 12. 17:00h: Gödöllő [ELMARAD]

Április 13. 16:00h: Siófok [ELMARAD]

Április 25. 10:30h: Soroksár, Táncsics Mihály Művelődési Ház [December 13-án 10:30-kor kerül megrendezésre]
(Az elmaradt március 21-i koncertre  vásárolt jegyek erre az időpontra érvényesek!)

Április 26. 15:00h: Pálvölgyi barlang [ELMARAD]

Május 2. 11:00h: Vác

Május 9. 16:00h: Ázsia Center Kölyöknap [KESŐBB KERÜL MEGRENDEZÉSRE]
(Új időpont: Október 10.)

Május 22. 10:00h: Abony, Sportcsarnok [KESŐBB KERÜL MEGRENDEZÉSRE]
(Új időpont: 2021. május 5. 10.00h)

Május 23. 17:00h: Fót

Május 24. 16:00h: Szolnok, Palancsintafesztivál

Május 29. 17:00h: Bátonyterenye Városi Gyereknap

Május 30. 11:00h: Jászberény

Május 30. 17:30h: Kerepes, Szilasligeti nagyrét

Május 31. 11:00h: Vasúttörténeti Park

Május 31. 18:00h: Fonyód, Vigadó tér / Elhalasztva 2021.05.29.

Június 6. 11:00h: Iklad / Elmarad

Június 6. 20:00h: Eplény Gyermeknap

Június 7. 18:00h: Rácalmás / Elmarad

Június 13. 11:00h: Auchan Óbuda gyereknap / ELMARAD

Június 13. 16:30h: Újhartyán / ELMARAD

Június 14. 10:00h: Óbuda, Gyerek Sziget / ELMARAD

Június 14. 16:00h: Pesterzsébet / Elhalasztva 2021.06.13.

Június 26. 08:00h: Apacuka online koncertfelvétel

Július 4. 11:00h: Nagyigmánd / Elmarad

Július 4. 17:00h: Kajárpéc / ELMARAD

Július 11. 10:00h: József Attila Lakótelepi Közösségi Ház
(Jegyelővétel: Dési Huber Művelődési Ház (Toronyház u. 17/b)  )

Július 11. 16:00h: Vaskeresztes, Pinkavölgyi Halas Nap ELMARAD

Augusztus 19. 19:00h: Jászfényszaru, főtér, Pagoda / Elmarad

Augusztus 20. 10:00h: Tatabánya, Május 1. Park / Elmarad

Augusztus 20. 15:00h: Vác, Dunapart (VII. Dunakanyar sörnapok)

Augusztus 23. 17:30h: Magyarkanizsa / Szerbia / Elhalasztva 2021.08.22.

Augusztus 28. 18:00h: Pécs, Szamárfül fesztivál / Elmarad

Augusztus 30. 16:30h: Kisudvarnok / Szlovákia / ELMARAD

Szeptember 5. 10:30h: Bugyi, XIII. Krumplifesztivál / Elhalasztva: 2021.09.04.

Szeptember 20. 16:00h: Dunaföldvári Vár udvara

Szeptember 26. 11:00h: XIV. Geresdlaki Gőzgombóc Fesztivál / Elhalasztva 2021.09.25.

Szeptember 26. 11:00h: Naszály, Búcsú tér, Őszi családi nap / Elmarad

Október 4. 10:30h: Tolnai Kulturális Központ
(Az elmaradt április 5-i koncertre vásárolt jegyek erre az időpontra érvényesek!)

Október 4. 16:00h: Baja, Városi Színházterem
(Az elmaradt április 5-i koncertre vásárolt jegyek erre az időpontra érvényesek!)

Október 9.: Mosonmagyaróvár / ELMARAD

Október 10. 16:00h: Ázsia Center Kölyöknap / ELMARAD
(A esemény a május 9-i koncert helyett kerül megrendezésre)

Október 11. 10:30h: Budapest, Újpesti Ifjúsági Ház
(Az elmaradt március 22-i koncertre vásárolt jegyek erre az időpontra érvényesek!  )

Október 17. 10:00h: Tata / ELMARAD

Október 17. 16:00h: Kőbánya, KöSzi [ÚJ IDŐPONT]
(Az elmaradt március 21-i koncertre vásárolt jegyek erre az időpontra érvényesek!)

November 15. 08:00h: Minimax Gyerekhajó - Budapest / Elmarad
(Teljes zenekaros koncert!)

November 22. 11:00h: Debrecen, Vasutas Egyetértés Művelődési Központ, Mikulásváró koncert / Elmarad

November 22. 16:00h: Debrecen, Vasutas Egyetértés Művelődési Központ, Mikulásváró koncert / Elmarad

December 4. 17:00h: Fót

December 6. 11:00h: Dunakeszi, Városi Mikulás I. / ELMARAD

December 6. 15:00h: Dunakeszi, Városi Mikulás II. / ELMARAD

December 11. 17:00h: Fót / Városi Mikulás 2.0 / Elmarad

December 12. 11:00h: Veszprém, Hangvilla Nagyterem [ÚJ IDŐPONT]
(Az elmaradt március 29-i koncertre vásárolt jegyek erre az időpontra érvényesek!)

December 13. 10:30h: Táncsics Mihály Művelődési Ház, Soroksár [ÚJ IDŐPONT]
(Az elmaradt március 21-i koncertre  vásárolt jegyek erre az időpontra érvényesek!)

2019.

Február 10. 09:00h: Budapest MINIMAX hajó [Apacuka MINI farsang]

Február 17. 10:00h: Békéscsaba lemezbemutató koncert

Február 24. 11:00h: Symbol klub

Március 24. 11:00h: Kiskőrös, Agrár expo

Március 31. 11:00h: Budapest, Csodák Palotája, Jótékonysági Apacuka koncert!

Április 6. 11:00h: Gödöllő, Csokifesztivál

Április 7. 11:00h: Sopron, GYIK Rendezvényház

Április 13. 11:00h: Pilisvörösvár

Április 13. 16:00h: Fót, Vörösmarty Művelődési Ház

Április 14. 11:00h: Bonyhád, Vörösmarty Művelődési Központ

Április 27. 17:00h: Soponya

Április 28. 11:00h: Budapest, Symbol klub

Május 1. 16:00h: Solt

Május 2. 10:00h: Barcs

Május 4. 15:00h: Tatabánya, Vértes Agórája

Május 11. 10:00h: Szigetszentmikós, Kék tó Szabadidőpark

Május 17. 17:00h: Szolnok, Palacsinta fesztivál

Május 18. 10:30h: Budapest, Ázsia center

Május 18. 13:00h: Vecsés

Május 25. 16:00h: Füzesabony

Május 26. 10:30h: Gyerekvasút Hűvösvölgy

Május 26. 17:00h: Budapest, Erzsébetligeti Színház

Június 1. 10:00h: Budapest, Benedek juniális, Jótékonysági Apacuka MINI koncert!

Június 1. 16:00h: Diósgyőr, Diósgyőri-vár, vásártér

Június 2. 17:00h: Szabadka / Szerbia

Június 8. 10:30h: Balatonaliga, zártkörű rendezvény

Június 8. 15:00h: Óbuda Auchan, Gyermeknapi rendezvény

Június 15. 14:30h: Pusztacsó, Malacfesztivál

Június 22. 10:00h: Dunaszerdahely / Szlovákia

Június 22. 16:30h: Dunaharaszti

Június 23. 10:30h: Budapest, Gyereksziget

Június 28. 18:00h: Kézdivásárhely / Erdély / Románia

Július 6. 17:30h: Siófok, MINIMAX hajóóó! Apacuka MINI koncert

Július 10. 18:30h: Balatonfüred

Július 12. 18:30h: Csetény

Július 13. 15:50h: Vaskeresztes, Pinkavölgyi Halas Nap

Július 28. 10:00h: Szentendre, Teátrum

Augusztus 3. 10:30h: Kerepes, HÉV szülinap

Augusztus 3. 16:00h: Kunfehértó

Augusztus 4. 10:00h: Eger

Augusztus 9. 18:00h: Kazincbarcika, Kolorfeszt

Augusztus 10. 11:00h: Harsány, Szürkemarha Fesztivál

Augusztus 17. 15:00h: Borsosberény

Augusztus 18. 16:00h: Gútai Napok / Szlovákia

Augusztus 19. 16:30h: Velence Korzó

Augusztus 20. 11:00h: Tatabánya, Csónakázó-tó

Augusztus 24. 10:30h: Budakeszi, XXV. Családi Nap Fesztivál

Augusztus 31. 10:30h: Cegléd, zártkörű rendezvény

Szeptember 1. 15:00h: Felsőlajos, zártkörű rendezvény

Szeptember 7. 11:00h: Budapest, Vasúttörténeti Park, Mozdony Matiné

Szeptember 7. 18:00h: Békés, XXI. Madzagfalvi Napok

Szeptember 14. 10:30h: IX. Dunakeszi Feszt

Szeptember 14. 16:00h: XIII. Kaposvári Állattenyésztési Napok (A koncert ingyenes!)

Szeptember 15. 16:00h: Pécs, E78

Szeptember 21. 10:30h: Várpalota

Szeptember 21. 16:00h: Jánossomorja

Szeptember 22. 10:30h: Pilis

Szeptember 28. 15:00h: Temesvári Magyar Napok

Október 5. 11:00h: Oroszlányi Közösségi Színtér és Könyvtár

Október 6. 11:00h: Ferencvárosi Művelődési Központ

Október 6. 16:00h: Biatorbágy, Juhász Ferenc Művelődési Központ

Október 12. 16:30h: Körmend, Körmendi Kulturális Központ

Október 18.: Apacuka alkotói szünet október 18-tól november 8-ig. A zenekar ebben az időszakban nem vállal fellépéseket :)

November 9. 11:00h: Keceli Városi Könyvtár és Művelődési Ház

November 10. 16:00h: Győr, Molnár Vid Bertalan Művelődési Központ

November 16. 11:00h: Vác

November 16. 17:00h: Csepel

November 23. 16:00h: Székesfehérvár, Fejér Megyei Művelődési Központ

November 24. 11:00h: Adventi Jótékonysági Koncert

November 24. 16:00h: Százhalombatta, Barátság Kulturális Központ

December 3. 17:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 4. 16:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 5. 17:30h: Mór, Lamberg kastély

December 6. 17:00h: Advent Pesterzsébeten

December 7. 10:30h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 7. 16:30h: Duna Aréna, Családi Nyílt Nap

December 8. 10:30h: Kecskemét, zártkörű rendezvény

December 8. 17:00h: Martonvásár, Brunszvik-Beethoven Központ

December 9. 16:30h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 10. 15:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 14. 18:00h: Gödöllő, Adventi Művészeti Napok

December 15. 11:00h: Szolnok, Aba-Novák Agóra Kulturális Központ

December 20. 17:00h: Budafok-Tétényi Advent

December 22. 16:00h: Józsefvárosi Advent

2018.

Január 28. 10:30h: Budapest, Symbol club

Február 4. 10:00h: Budapest, Minimax hajó, Apacuka MINI

Február 8. 10:00h: Gödöllő, Apacuka MINI / Zártkörű farsangi rendezvény

Február 11. 11:00h: Székesfehérvár

Február 11. 17:00h: Székesfehérvár

Március 22. 10:30h: Siófok / Zártkörű rendezvény

Március 24. 10:30h: Dunakeszi, VOKE József Attila Művelődési Központ

Március 25.: Budapest, Symbol klub

Április 2. 15:30h: Neszmély

Április 14. 11:00h: Algyő

Április 29.: Budaörs, FUSION játszóház [Apacuka MINI]

Április 30. 11:00h: Budapest, Városligeti majális

Május 1. 10:30h: Győr, Kiskút liget

Május 12. 10:00h: Budapest, Ázsia Center, Állati kölyöknap

Május 12. 14:00h: Székesfehérvár / Maroshegyi Családi Mesenap

Május 13. 12:00h: Budapest, Margitsziget, CSALÁDOK ÉVE RENDEZVÉNY

Május 13. 16:00h: Veszprém, Hangvilla előtti tér

Május 19. 11:30h: Nyíregyháza, Kossuth tér, Szelektív szombat :-)

Május 19. 16:30h: Miskolc, Auchan Dél

Május 20. 16:00h: Magyarpolány, Kálvária hegy

Május 23. 09:00h: Dunakeszi, Apacuka MINI Zártkörű rendezvény

Május 25. 10:30h: Budapest, Klauzál téri Játszótér

Május 26. 11:00h: Budapest, Vasúttörténeti Park

Május 26. 14:00h: Budapest, Hegyvidék Bevásárlóközpont

Május 26. 17:00h: Fót

Május 27. 10:30h: Érd

Május 27. 14:00h: Budapest, XV, Budai II. László Stadion

Május 27. 17:00h: Ócsa, Tejbegríz fesztivál

Június 1. 11:00h: Budapest, zártkörű koncert

Június 2. 10:00h: Szolnok/Auchan

Június 2. 15:00h: Budapest, zártkörű koncert

Június 9. 10:30h: Debrecen, Auchan parkoló

Június 9. 16:00h: Zagyvaszántó

Június 10. 11:00h: Budapest, Gyereksziget

Június 17. 10:00h: Budapest, Minimax hajó, Apacuka MINI

Június 17. 18:00h: Kisújszállás, Bagaméri Családi Fesztivál

Június 23. 18:00h: Tiszavasvári

Június 24. 16:00h: Tata, Víz-zene-virág Fesztivál

Június 30. 10:00h: Létavértes

Július 6. 18:30h: Balatonakarattya

Július 7. 16:30h: Martos, Martfeszt / Szlovákia

Július 8. 10:00h: Szentendre, Teátrum

Július 8. 15:00h: Tiszakécske, Termál fürdő

Július 15. 16:00h: Velence, EFOTT

Július 28. 17:30h: Siófok, Minimax hajó, Apacuka MINI

Augusztus 4. 10:00h: Pécs, Ördögkatlan Fesztivál

Augusztus 8. 18:00h: Balatonlelle, Borhét

Augusztus 11. 17:00h: Fehérgyarmat

Augusztus 12. 16:00h: Tolcsva , Borfesztivál

Augusztus 25. 11:00h: Miskolc, zártkörű rendezvény

Szeptember 1. 16:00h: Bóly

Szeptember 8. 11:00h: Nagyvárad

Szeptember 9. 11:00h: Budapest, Vasúttörténeti Park

Szeptember 14. 16:00h: Millenáris

Szeptember 15. 11:00h: Csősz, Apacuka MINI / Zártkörű rendezvény

Szeptember 15. 15:00h: Harta

Szeptember 16. 16:00h: Százhalombatta

Szeptember 28. 17:00h: Nyírbátor

Szeptember 29. 11:00h: Budapest, Óbudai Piknik

Október 1.: Minimaxon klipkampány indul

Október 6. 15:00h: Villány, Vörösbor Fesztivál

Október 7. 15:00h: Pécs, Zsolnai negyed

Október 13. 15:00h: Budapest, Terézvárosi búcsú

Október 14. 11:30h: Budapest, Kürtöskalács Fesztivál

Október 31. 17:00h: Budapest, Marczibányi tér, Halloween party

November 15. 10:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

November 17. 10:00h: Budapest, Apacuka MINI / Koraszülött Világnap / Zártkörű rendezvény

November 18. 10:30h: Budapest, Symbol Klub, Apacuka MINI

December 1. 17:00h: Székesfehérvár, "Családfánk" lemezbemutató koncert!

December 2. 16:30h: Budapest, Akvárium Klub, "CSALÁDFÁNK" LEMEZBEMUTATÓ és Mikulásváró KONCERT :D! Kapunyitás 16h!

December 4. 17:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 6. 17:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 7. 14:00h: Szentendre / Zártkörű rendezvény

December 7. 17:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 8. 11:00h: Budapest, Hegyvidék Bevásárlóközpont

December 8. 16:00h: Budapest, Advent Rákosmentén, Fő tér

December 9. 10:00h: Budapest / Zártkörű jótékonysági rendezvény

December 9. 15:00h: Budapest, Józsefvárosi Advent

December 16. 10:30h: Budapest, Fény ünnepe

December 16. 16:00h: Veszprém, Apacuka MINI / Zártkörű rendezvény

December 18. 16:30h: Győr, "Családfánk" lemezbemutató koncert!

December 21. 18:00h: Tamási, Adventi koncert

2017.

Január 21. 15:30h: Dunakeszi, A Kávéház, Apacuka MINI

Január 22. 11:00h: Budapest, Symbol Klub

Február 18. 10:00h: Dunakeszi, Bárdos Lajos Általános Iskola, Farsangi rendezvény

Február 19. 21:00h: Budapest, Minimax hajó, Apacuka Mini farsang

Február 23. 15:30h: Budapest, Jótékonysági koncert / zártkörű

Március 12. 16:30h: Budapest, Akvárium klub, Nagy Hall APACUKA 10. SZÜLETÉSNAPI KONCERT VENDÉGZENÉSZEKKEL, LUFIESŐVEL, SOK MEGLEPETÉSSEL

Március 19. 11:00h: Budapest XVII. Csekovszky Árpád Mh.

Március 26. 16:30h: Budapest, Akvárium klub, Nagy Hall APACUKA 10. SZÜLETÉSNAPI KONCERT VENDÉGZENÉSZEKKEL, LUFIESŐVEL, SOK MEGLEPETÉSSEL

Április 9. 11:00h: Budapest, Symbol klub

Április 28. 16:00h: Nagykanizsa Város napja

Április 29. 16:00h: Mór Város Napja, Kapucínus tér

Május 6. 16:00h: jótékonysági koncert

Május 13. 11:00h: Budapest, Ázsia Center, Egyszeregy mesefesztivál

Május 13. 16:00h: Ráckeresztúri tej- és tojásfesztivál

Május 14. 16:00h: Budapest, Kozák téri Közösségi Ház

Május 20. 15:30h: Székesfehérvár-Csala, Majális

Május 21. 17:00h: Dabas, Hősök tere, Kossuth Mh, Mese nap

Május 27. 10:30h: Balatonakarattya

Május 27. 15:00h: Budapest, Vasúttörténeti Park

Május 28. 11:00h: Vác MIMK

Május 28. 14:30h: Hűvösvölgy Gyermekvasút

Május 28. 18:00h: Budapest, Corvin Művelődési Ház

Június 3. 17:00h: Dunakeszi VOKE ELMARAD!!

Június 10. 11:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

Június 10. 17:00h: Jászárokszállás, Strand és Termálfürdő

Június 11. 10:00h: Dunaharaszti, Gyermekek egészsége program, GYERE NAP

Június 11. 15:30h: Alcsútdoboz

Június 17. 10:00h: Budapest, Hajógyári sziget / Gyereksziget

Június 18. 15:00h: Tatabánya Sörfesztivál

Június 24. 11:00h: Gönyű

Június 24. 14:30h: Gyarmat

Július 16. 15:00h: Kocs, Nemzetközi Kocsitoló Fesztivál

Augusztus 5. 17:00h: Tetétlen

Augusztus 6. 16:00h: Berekfürdő

Augusztus 13. 18:00h: Gúta / Szlovákia

Augusztus 18. 18:00h: Pécs, Szamárfül Fesztivál, Zsolnay Kulturális Negyed, Gingko téri Szabadtéri Színpad

Augusztus 19. 16:00h: Városföld

Augusztus 26. 16:00h: Velence / MINIMAX FESZTIVÁL

Szeptember 9. 11:00h: Dunakeszi Feszt, Katonadomb

Szeptember 9. 16:00h: Solymári Búcsú

Szeptember 10. 11:00h: Szolnok, Gulyás fesztivál

Szeptember 10. 16:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

Szeptember 16. 10:30h: Budapest, Klauzál ház

Szeptember 16. 16:00h: Boldogkőváralja

Szeptember 17. 11:00h: Budapest, Autómentes Nap, Oktogon Nagyszínpad

Szeptember 24. 11:00h: Hungexpo G pavilon

Szeptember 30. 15:30h: Székesfehérvár, Feketehegy-Szárazrét

Október 1. 10:30h: Budapest, Symbol klub

Október 7. 11:00h: Budapest / zártkörű rendezvény

Október 7. 15:00h: Felsőpakony / zártkörű rendezvény

Október 14. 16:00h: Pestszentlőrinc, Kossuth tér

November 5. 10:00h: Budapest, Minimax hajó, Apacuka Mini

November 9. 10:00h: Budapest / zártkörű rendezvény

November 11. 15:00h: Noszvaj, Tündérkert

November 12. 11:00h: Törökbálint / Sportközpont

November 25. 16:00h: Székesfehérvár, Művészetek Háza

November 26. 10:30h: Budapest, Symbol Klub

December 2. 10:00h: Kecskemét / Zártkörű rendezvény

December 2. 16:00h: Soltvadkert

December 3. 11:30h: Budapest / Zártkörű jótékonysági rendzvény

December 3. 17:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 4. 15:30h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 5. 17:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 6. 17:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 8. 11:00h: Törökszentmiklós

December 8. 17:30h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 9. 10:30h: Budapest, XV. Csokonai Művelődési Ház / Mikulás rendezvény

December 9. 16:00h: Révkomárom, Klapka tér

December 10. 11:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 16. 11:00h: Budapest, XII. Hegyvidék Bevásárlóközpont

December 16. 17:00h: Budapest, VII. Eröművház

December 17. 16:00h: Nyíregyháza, Korzó

December 21. 16:00h: Pásztó / Karácsonyi vásár

December 23. 17:00h: Budapest, Józsefváros, Horváth Mihály tér Adventi vásár

2016.

Január 5. 19:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

Január 23. 17:00h: Siófok / Hotel Azúr, Akciós családi hétvége!

Január 24. 15:00h: Dunakeszi, A Kávéház / Apacuka Mini

Január 25. 09:00h: Budapest / Zártkörű, jótékonysági rendezvény

Január 31. 11:00h: Budapest, Symbol Klub

Február 6. 16:00h: Csömör, Farsangi mulatság

Március 4. 17:00h: Miskolc, Buszok Éjszakája

Március 12. 15:30h: Dunakeszi, A Kávéház, Apacuka Mini

Március 19. 16:00h: Budapest, Lurdy Ház

Március 27. 16:00h: Törökszentmiklós 16h

Április 16. 15:00h: Balatonkenese

Április 23. 14:30h: Vértesboglár, Vérteslovas Kemencés fesztivál

Április 24. 10:30h: Budapest, Symbol klub

Április 30. 16:30h: Duna Plaza, Libri könyvesbolt

Május 7. 11:30h: Budakalász, Kocsifesztivál

Május 7. 16:00h: Budapest, Hotel Ramada / Zártkörű

Május 8. 09:00h: Budapest, Minimax hajó

Május 8. 16:00h: Veszprém, Gizella napok

Május 15. 15:00h: Tata / Zártkörű rendezvény

Május 21. 13:00h: Soroksár, Buy-way

Május 22. 11:00h: Ázsia Center, Egyszeregy Mesefesztivál

Május 27. 17:00h: Kecskemét, Hírös Agóra

Május 28. 10:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

Május 28. 14:00h: Dunakeszi Buy-way

Május 28. 17:00h: Budapest, Akvárium klub

Május 29. 10:30h: KÖKI

Május 29. 13:30h: Hűvösvölgy Gyermekvasút

Május 29. 16:30h: Westend Tetőterasz

Június 12. 11:00h: Siófok, Nemzeti Regatta Települések Vitorlás Fesztiválja

Június 25. 10:00h: Tata, Víz-Zene-Virág fesztivál

Június 25. 17:00h: Győrszentiván, Váci M. út 3. Szentiván-éji varázslatok Fesztivál

Június 26. 11:00h: Budapest, Hajógyári Sziget, Gyerek Sziget - Minimax rendezvény

Július 9. 11:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

Július 10. 13:00h: Hortobágyi Lovasnapok

Július 16. 10:30h: Dunakeszi, A Kávéház, Apacuka Mini

Július 17. 11:30h: Csömör, Bringafeszt

Július 29. 18:30h: Balatonfüred, Minimax hajó, Apacuka Mini

Augusztus 6. 16:00h: Mosonmagyaróvár, Városi nap

Augusztus 7. 16:00h: Kazincbarcika, Kolorfeszt

Augusztus 20. 11:00h: Lajosmizse

Augusztus 21. 11:00h: Magyarkanizsa / Szerbia, Szent István-nap

Augusztus 27. 11:30h: Budapest / Zártkörű rendezvény

Szeptember 3. 11:00h: Buy-way Dunakeszi

Szeptember 3. 16:30h: Budapest, Városliget, Nyereg, az Itató :-)

Szeptember 4. 11:00h: Budapest Park / Pöttöm kert

Szeptember 4. 15:00h: Domonyvölgy / Zártkörű rendezvény

Szeptember 11. 11:00h: Szolnok, Gulyásfesztivál

Szeptember 18. 10:00h: Budapest, Minimax hajó, Apacuka Mini

Október 1. 14:00h: Maklár / Zártkörű rendezvény

Október 2. 10:30h: Budapest, Symbol Klub

Október 8. 14:30h: Budapest, Vajdahunyad vára, Kürtőskalács Fesztivál

Október 15. 15:00h: Budapest, Terézvárosi Búcsú

Október 16. 10:30h: Budapest, XV. Csokonai Művelődési Ház

Október 22. 17:00h: Székesfehérvár, Művészetek Háza (volt Barátság Háza)

November 10. 10:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

November 19. 15:30h: Dunakeszi, A Kávéház, Apacuka Mini

November 20. 10:30h: Budapest, Symbol Klub

December 2. 14:30h: Budapest, Országház Mikulás / Zártkörű rendezvény

December 3. 10:00h: Budapest / Zártkörű rendezvény

December 4. 11:00h: Budapest, Lurdy ház, Mikulásgyár

December 5. 16:30h: Csepeli Szurkolói Aréna

December 6. 17:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 8. 17:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 9. 17:00h: Hatvan, zártkörű rendezvény

December 10. 10:00h: Budapest / Nyilvános mesekönyvbemutató és Mikulás rendezvény,

December 18. 15:00h: Nagykarácsony / Mikulásfalva

December 31. 17:00h: Siófok

2015.

Január 25. 11:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

Február 14. 10:00h: Dunakeszi Bárdos farsang

Április 6. 14:00h: Gödöllő

Április 25. 15:30h: Tűzoltó majális

Április 26. 11:00h: Akvárium klub

Május 1. 10:00h: Várpalota

Május 2. 11:30h: Pünkösdfürdő Halászléfeszt

Május 15. 17:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

Május 16. 09:30h: Dunakeszi, zártkörű rendezvény

Május 16. 16:00h: Gödöllő

Május 23. 10:30h: Táti Pünkösdi Napok

Május 27. 16:00h: PÖTTÖMPARK

Május 29. 14:00h: Montessori Óvoda gyereknap

Május 29. 18:00h: Dunakeszi, Kincsem óvoda

Május 30. 11:00h: Szigetmonostor

Május 30. 15:00h: Kecskemét / Malom központ

Május 31. 10:30h: Hűvösvölgy, Gyerekvasút

Május 31. 14:00h: Bókay kert, Gyereknap

Május 31. 17:00h: Erzsébetligeti gyereknap

Június 5. 16:30h: Városliget Kéri Júlia

Június 6. 10:00h: Mercédesz KECSKEMÉT

Június 6. 17:00h: Városi gyereknap Gyál

Június 7.: apacuka dedikálás a könyvhéten

Június 14. 16:00h: Répcelak

Június 20. 16:00h: Herend

Június 27. 11:00h: Gyereksziget

Július 1. 11:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

Július 1. 15:00h: Kormánytisztviselő nap II.

Július 5. 11:00h: Budapest, Pöttöm park

Július 13. 18:00h: Hegykő, 10forrásfeszt

Augusztus 28. 16:30h: Bábolna

Augusztus 29. 10:30h: Bikás park

Augusztus 29. 14:15h: Bakonynána

Szeptember 12. 11:00h: Pilisjászfalu Falunap

Szeptember 19. 11:00h: Budapest, Autómentes nap

Szeptember 26. 11:00h: Lurdy Ház

Szeptember 27. 15:30h: Ázsia center Mesefeszt

Október 10. 13:00h: Kürtőskalácsfeszt (Vajdahunyad vár)

Október 18. 17:00h: Budapest, XVIII.ker., Tökfeszt

Október 23. 11:00h: Debrecen, Lovarda

November 7. 11:00h: Budapest,XV. ker., Művházmegnyitó

November 15. 10:30h: Budapest, Symbol Sunday Brunch

November 15. 16:00h: Velence, jótékonysági rendezvény

November 19. 13:00h: MVM Millenáris park

December 1. 14:30h: Hajdúböszörmény

December 3. 10:00h: Vác

December 3. 16:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 4. 17:00h: Budapest, XIII.ker. Mikulásrendezvény

December 5. 11:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 5. 17:00h: Vác Mikulás

December 6. 11:00h: Dunakeszi Városi Mikulás

December 6. 15:00h: Dunakeszi Városi Mikulás

December 8. 17:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 19. 10:00h: Budapest, 56-osok tere

2014.

Március 1. 10:30h: Dunakeszi, Apacuka mini

Március 2. 14:00h: Budapest, Campona farsang

Április 13. 10:00h: Akvárium

Április 26. 16:00h: Tűzoltó Majális

Május 17. 11:00h: Ecser

Május 18. 15:30h: Eger

Május 23. 10:30h: Jászfényszaru Műv. Ház

Május 23. 10:30h: Jászfényszaru Műv. Ház

Május 24. 10:00h: Szigetsztmiklós, Gyereknap

Május 25. 10:00h: Gyerekvasút

Május 25. 13:00h: Budapest, Port.hu, Alle bevásárlóközpont

Május 25. 15:00h: KÖKI - Központi játszótér

Május 31. 11:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

Május 31. 15:00h: Csepel Gyereknap

Május 31. 17:30h: Zuglói sportrendezvény

Június 1. 11:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

Június 4. 17:00h: Tököl, zártkörű rendezvény

Június 14. 11:00h: Balatonaliga céges családi

Június 14. 17:00h: Margitsziget

Június 21. 16:50h: Szigetmonostor Faluház

Július 1. 08:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

Július 4. 11:45h: Budapest, zártkörű rendezvény

Július 4. 17:00h: Püspökladány

Július 6. 08:30h: Apacuka Mini MMX hajó

Július 12. 15:30h: Baja, Halfőző fesztivál

Július 19. 17:00h: Apacuka Mini - Balatoni Minimax Hajó

Július 26. 10:30h: Izgiland

Július 26. 14:00h: Székesfehérvár, zártkörű rendezvény

Augusztus 2. 10:30h: Eger

Augusztus 2. 17:00h: Apacuka Mini - Balatoni Minimax Hajó

Augusztus 10. 09:30h: Mezőtúri vásár

Augusztus 30. 11:00h: Orczy park

Augusztus 30. 16:00h: Veszprém

Szeptember 6. 17:00h: Népliget, Szeptemberfeszt

Szeptember 7. 09:20h: Apacuka Mini - Minimax Családi Hajó

Szeptember 13. 10:30h: II. Mányi Kútvölgy fesztivál

Szeptember 13. 16:00h: KIKA Lehel út

Szeptember 14. 11:00h: Városliget, Nyereg

Szeptember 20. 11:00h: Várpalota

Szeptember 20. 16:00h: Győr, zártkörű rendezvény

Szeptember 21. 15:00h: Ázsia center

Szeptember 27. 11:00h: Budapest, VII. Egészségnap

Október 5. 09:20h: Apacuka Mini - Minimax Hajó

Október 11. 16:30h: Zugló, Válaszkész Szülők egyesülete

Október 14. 10:00h: Vác

Október 14. 14:00h: Vác

Október 15. 10:00h: Vác

Október 16. 10:00h: Vác

Október 23. 15:00h: Keve jótékonysági koncert

Október 26. 11:00h: Hangfalatok lemezbemutató

November 18. 15:00h: Pető intézet jótékonyságikoncert

November 22. 11:00h: Bóbita Mozifesztivál

November 22. 14:30h: ING jótékonysági rendezvény

November 26. 10:30h: Füzesabony

December 3. 17:00h: Újpest, KFMH nyílt Mikulás

December 4. 17:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 5. 16:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 6. 10:30h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 6. 14:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 7. 10:30h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 7. 13:30h: Campona

December 7. 16:00h: Törökbálint, Izgiland

December 8. 17:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 14. 10:30h: Fehérvár Advent

December 18. 15:30h: Manóvári integrált óvoda jótékonysági koncert

December 20.: Minipolisz Apacuka mini

December 31. 11:00h: Törökbálint, Családi szilveszter

2013.

Február 10. 04:00h: Campona, Télbúcsúztató fesztivál

Március 13. 16:00h: Dunakeszi, Zeneovi nyilvános bemutató

Március 20. 09:00h: Apacuka / Győr

Március 21. 09:00h: Apacuka / Győr

Április 27. 16:00h: Országos Rendőr és Tűzoltó Majális

Május 1. 11:00h: Érd majális

Május 11. 11:00h: EU nap

Május 11. 16:00h: Rákosligeti családi nap

Május 25. 11:00h: Futónap

Május 26. 11:00h: Hűvösvölgyi gyermekvasút

Május 26. 16:00h: Kispesti uszoda

Június 1. 15:00h: Győr, Zártkörű rendezvény

Június 29. 15:00h: Veszprém

Június 30. 16:30h: Gyereksziget

Július 6. 16:30h: Veszprém

Július 27. 15:30h: Dunakiliti

Szeptember 28. 10:00h: Erzsébetliget, Kertvárosi fesztivál

Október 26. 16:00h: Budaörs, KIKA szülinap

December 3. 18:00h: Árkád

December 4. 17:00h: Tököl, Apacuka MINI

December 5. 16:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 6. 16:00h: Budapest, Közlekedési Múzeum

December 7. 16:00h: Advent

December 8. 10:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 8. 16:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 9. 17:00h: Budapest, zártkörű rendezvény

December 13. 17:00h: Veszprém, Advent, szabadtéri

December 15. 10:00h: Törökbálint, Izgiland

December 15. 13:00h: Advent

December 15. 16:30h: Advent

December 19. 17:30h: Zuglói Gyejó

December 22. 16:30h: Dunakeszi